כ6–8 שבועות לפני מועד הבחינה מתקיימים בסניפי אחד על אחד תרגולים קבוצתיים המתמקדים בנושאים נבחרים בבחינה הפסיכומטרית.

התרגולים מועברים על ידי מדריך מנוסה ובקבוצות של עד 14 תלמידים.
מטרת התרגולים אינה ללמד ידע חדש, אלא לחקור, בקבוצה, יישום של ידע שנלמד בשיעורים עם המדריך הפרטי. יתרונות הלימוד בקבוצה רבים — מפגש עם אופני חשיבה נוספים, דרכי פיתרון מגוונות, העמקת ההבנה של הנושא וגם מפגש נעים ומאפשר עם עוד תלמידים ממקומות שונים המתמודדים עם אתגרים דומים לאלו שלך.
אנו דואגים שהתלמידים שלנו יהנו הן מיתרונות הקבוצה והן מיתרונות הלמידה הפרטית, בכל אחד ממסלולי הלימוד שאנו מציעים.

המלצות תלמידים על התרגולים שלנו:

  •  “לא ראיתי איך התרגולים יכולים לעזור לי, אבל טעיתי.”

  • ניגשתי לפסיכומטרי במועד אפריל 13′ ולמדתי עם יעל.  היא המליצה לי להירשם לתרגולים כדי לעבוד יותר על חזקות. נושא שהייתי יחסית חלש בו. לא ראיתי איך התרגולים יכולים לעזור לי, אבל טעיתי. כשעברנו בפעם הראשונה על נושא חזקות הרגשתי שאני מבין את החומר וגם בשיעורי הבית הכל עבר חלק. אבל, כשהתחלתי לפתור פרקים מלאים של הבחינה ראינו שעיקר הטעויות שלי בפרק הכמותי קשורות לחזקות. בתרגול בכיתה יכולתי לרענן את הידע ופשוט הרגשתי איך האסימון נופל מחדש. הצלחתי להפנים את החומר והטעויות כבר לא חזרו.
  עומרי שנהב.
  •  “הדיון בכיתה והשיתןף של כל התלמידים עזרו לי לצור תמונה יותר שלמה של החומר”

  • לפסיכומטרי השני שלי למדתי עם עילם, בפעם הראשונה ניגשתי לבד והייתי צריכה לשפר ב30 נקודות. נרשמתי לאחד על אחד 6 שבועות לפני הבחינה כך שהזמן היה קצר והמלאכה הייתה מרובה. עילם המליץ לי להירשם לתרגולים הקבוצתיים וכמובן שהקשבתי לו. התרגולים עזרו לי לראות את הנושאים במגוון צורות ושיטות עבודה שונות, הדיון בכיתה והשיתוף של כל התלמידים עזרו לי לצור תמונה שלמה של החומר. לאחר מכן, התמקדתי עם עילם על דרכי עבודה וחשיבה השיעור הפרטי. אבל בלי התרגולים היינו מגלים באיחור גדול שיש לי חורים בהבנת חומר הבסיס.
             מאיה השברג.
  • “החוויה של לימודים בקבוצה קטנה מאוד הוסיפו לקורס הפרטי”

  • ניגשתי לפסיכומטרי בפברואר 13′ ולמדתי עם גיל. חוץ מהשיעורים הפרטיים נרשמתי גם לארבעה תרגולים בכיתה. החוויה של לימודים בקבוצה קטנה מאוד הוסיפו לקורס הפרטי. התרגולים עוזרים לשמור על רמה גבוהה של ידע לכל אורך הלימודים. גם אם הייתי יכולה לעבור על החומר הזה בשיעורים עם גיל בעצם את התרגול והדיון של החומר נעשה בכיתה ואז יכולתי לבוא יותר מוכנה לשיעור עם גיל ועבדנו על דברים שרלוונטים רק אליי.
             אגם דיאור.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות