כל תלמיד שמגיע לאחד על אחד מקבל יחס אישי אמיתי – כי זה אחד על אחד. הוראה פסיכומטרית פרטית מאפשרת לנו להעניק לך קורס פסיכומטרי טוב יותר. קורס שמתאים וממוקד בך. בעמוד זה תוכלו לראות ולשמוע תלמידים שסיימו את קורס הפסיכומטרי שלהם באחד על אחד והתנדבו לספר על חווית הלימוד ועל קורסי הפסיכומטרי שלנו. כל תלמיד, וקורס הפסיכומטרי שמתאים לו. כדי שתוכלו לבחור גם אתם את הקורס שהכי מתאים לכם, ריכזנו עבורכם את רשימת התלמידים שמספרים על הקורס עם תאור קצר על הקורס אותו עבר כל אחד. פשוט לחצו על הקישור כדי להגיע לתלמיד אותו תרצו לשמוע:
ליצירת קשר עם יועצי הלימודים של אחד

אליאור

אליאור וקנין/ מסלול משולב

אליאור רצה לשלב בין לימוד עם תלמידים אחרים מחד, לבין מענה אישי לבעיות שלו מאידך. לכן הוא בחר ללמוד בקבוצה קטנה שהיו בה רק 10 תלמידים!

קרא עוד
יעל

יעל כהן/ מסלול משולב

יעל מספרת על הקורס המשולב והמענה האישי שהיא קיבלה בקורס. החיבור עם המורים והאווירה המשפחתית בקבוצה הקטנה מאפשרים את החוויה המיוחדת.

קרא עוד
גיא

גיא הס/ פסיכומטרי פרטי

גיא חיפש מקום שבו הוא לא יצטרך להתחרות על תשומת הלב של המורה ביחד עם עוד 40 תלמידים. הוא בדק הרבה מקומות אבל הבין מהר מאוד שהכי נכון זה אחד על אחד!

קרא עוד
לאה

לאה ה./ מסלול משולב

לפני הקורס היו ללאה הרבה חששות מהפסיכומטרי אך היחס החם והקשר עם המורים עזרו לה לעבור את התהליך בשלום. צפו בלאה מספרת על המסלול המשולב.

קרא עוד
אפרת

אפרת שפירא/ פסיכומטרי פרטי

אפרת התחילה את הלימודים שלה במכון אחר בקורס כיתתי עם 40 תלמידים, אבל אז היא הבינה שהיא מחפשת משהואישי באמת ועברה ללימוד פרטי באחד על אחד.

קרא עוד
מנחם

מנחם פס/ מסלול משולב

מנחם למד במסלול המשולב למועד אפריל. לחצו על הסרטון כדי לשמוע ממנחם ישירות על החוויה שעזרה לו להגיע ל 735 בדרך ללימודי רפואה!

קרא עוד
רועי

רועי שואף/ פסיכומטרי פרטי

רועי תכנן ללמוד לבד אך לבסוף החליט לקחת כמה שיעורי חיזוק. אם גם אתם רוצים ללמוד לבד ושוקלים אם לקחת הכוונה או לא - מומלץ לשמוע את העצות של רועי!

קרא עוד
שירי

שירי לירז/ פסיכומטרי פרטי

שירי לוותה כל חייה עם לקויות למידה שאובחנו בגיל מוקדם. היא באה לאחד על אחד כי רק בקורס פרטי אפשר לתת את תשומת הלב הדרושה לתלמידים עם לקויות למידה.

קרא עוד
אריאל

אריאל סיון/ משפרי ציון

לפני אחד על אחד אריאל למד בקורס רגיל והוציא 600, אחרי שלמד באחד על אחד שיפר את הציון ביותר מ 100 נקודות! אם אתם צריכים לשפר ציון מומלץ לצפות.

קרא עוד
Itay

איתי קביליו/ פסיכומטרי פרטי

בפסיכומטרי הראשון איתי למד במכון אחר והרגיש שהוא נבלע בכיתה. את הפיתרון הוא מצא בקורס הפרטי של אחד אחד. על החוויה של לימודים עם מורה פרטי תוכלו לשמוע בסרטון הזה.

קרא עוד
Tomer

תומר קידן/ מסלול משולב

תומר למד במסלול המשולב במועד פברואר. באחד על אחד הוא גילה שאפשר ללמוד לפסיכומטרי בכיתה קטנה ולקבל מענה לשאלות פרטניות

קרא עוד
nitzant

ניצן טורטל/ מסלול משולב

ניצן למדה במסלול המשולב למועד יולי. בסרטון הבא תוכלו לשמוע על החוויה שלה באחד על אחד במהלך הקורס. טובה ביותר ללמוד לפסיכומטרי!

קרא עוד
שינוי גודל גופנים
ניגודיות