קורס פסיכומטרי משולב

קורס פסיכומטרי משולב

קורס פסיכומטרי ייחודי הכולל שיעור פרטי, אחד על אחד, עם מורה הפסיכומטרי שלך ושני מפגשים בקבוצה קטנה של עד 10 תלמידים בכל שבוע. הקורס משלב את היתרונות של מורה פרטי העוקב אחר ההתקדמות שלך ומתאים את אופן לימוד במיוחד לך, עם האווירה הייחודית של עבודה בכיתה קטנה.

קרא עוד
קורס פסיכומטרי פרטי

קורס פסיכומטרי פרטי

קורס פסיכומטרי המועבר על ידי מורי פסיכומטרי המתמחים בהכנה פרטית. המורה הפרטי מתמקד רק בך ובונה תוכנית לימודים התפורה למידותייך. הקורס מתקיים בשעות ובימים שנוחים לך. בין אם אתה משלב את הפסיכומטרי עם הצבא, עבודה או שפשוט אתה לא בנאדם של בוקר - תלמד מתי שתמאים לך. מורה פרטי לפסיכומטרי הוא היתרון היחסי שלך - כדי לקבל את הציון הטוב ביותר, צריך ללמוד בצורה הטובה ביותר, עם מורה פרטי וליווי אישי לאורך כל תקופת הלימודים.

קרא עוד
tirgulim_miluli

קורס פסיכומטרי למשפרי ציון

קורס משפרי ציון של אחד על אחד נועד לגרום לתלמידים חזקים, שהצליחו בפסיכומטרי פעם אחת לממש את המלוא הפוטנציאל שלהם בפעם הבאה. הקורס מפגיש בין קבוצת תלמידים שקיבלו ציונים גבוהים במבחן הפסיכומטרי ומרגישים שלא הגיעו למקסימום שלהם עם מורה חזק שהוכיח שהוא יכול לקדם תלמידים חזקים הכי רחוק שניתן.

קרא עוד
פסיכומטרי ללקויי למידה

קורס פסיכומטרי ללקויי למידה

תלמיד לקוי למידה מתמודד עם קשיים נוספים בהכנה למבחן הפסיכומטרי מלבד הלחצים הרגילים. אבל, על ידי עבודה מותאמת אישית, התאמה במבחן וליווי אישי וצמוד של מורה הפסיכומטרי שלך אפשר להגיע להישגים הגבוהים ביותר! קורס פסיכומטרי באחד על אחד מתאים גם לתלמידים אשר לא זכאים להתאמות בתנאי הבחינה. עם שיטת לימודים מותאמת אישית תגיעו לפסיכומטרי רגועים ומוכנים.

קרא עוד
שינוי גודל גופנים
ניגודיות